Primarul Matei, în vizită la Centrul social de urgenţă „Ioana”
Vineri dimineaţă, primarul interimar Gigi Matei a făcut o vizită la Centrul social de urgenţă „Ioana”, unde, la acest moment, se află găzduite 24 de persoane fără adăpost. Cu această ocazie, edilul-şef a discutat cu asistaţii Centrului şi a dispus rezolvarea cât mai urgentă a unora din problemele semnalate de aceştia. Totodată, primarul interimar a…
Continuare about Primarul Matei, în vizită la Centrul social de urgenţă „Ioana”