De Sfântul Nicolae, 20 de cupluri de râmniceni au fost sărbătorite cu ocazia împlinirii unei jumătăţi de veac de căsnicie
În zi de mare sărbătoare, la Primăria municipiului Râmnicu Vâlcea a avut loc o emoţionantă festivitate „Nunta de Aur” în cadrul căreia 20 de cupluri de râmniceni au fost sărbătorite cu ocazia împlinirii a 50 de ani de căsnicie. Gazdă a evenimentului a fost primarul Mircia Gutău, care le-a urat sărbătoriţilor multă sănătate şi şi-a…
Continuare about De Sfântul Nicolae, 20 de cupluri de râmniceni au fost sărbătorite cu ocazia împlinirii unei jumătăţi de veac de căsnicie