Conform spuselor ministrului Transporturilor, din 2016 vom circula de la Sibiu şi de la Cluj-Napoca, la Nădlac, pe autostradă
Ministrul Transporturilor, Ioan Rus, a anunţat zilele trecute că de anul viitor vom circula pe tronsoane mai mari de autostradă, iar din 2016 vom putea circula din centrul ţării, până la graniţa cu Ungaria, pe autostradă, de la Sibiu până la Nădlac. „Situaţia la zi se prezintă în felul acesta. Anul acesta se termină Arad…
Continuare about Conform spuselor ministrului Transporturilor, din 2016 vom circula de la Sibiu şi de la Cluj-Napoca, la Nădlac, pe autostradă