În atenția localnicilor din Păușești-Măglași: Amenzi de 400 lei pentru cine nu încheie contract de salubrizare
Primarul comunei Păușești-Măglași, Alexandru Dediu, se vede nevoit să recurgă la gesturi extreme în cazul anumitor localnici. Povestea e veche, dar, de data aceasta, edilul are de gând să treacă la măsuri. Sunt mulți cetățeni care încă nu au încheiat contracte cu firma de salubrizare Urban. Și, se pare, că nici nu dau semne că…
Continuare about În atenția localnicilor din Păușești-Măglași: Amenzi de 400 lei pentru cine nu încheie contract de salubrizare